Kui soovite Eestist WingFoil ostavõi a Surfifoolium, eine SUP Foil, eine Wind Foil, eine Kite Foil, eine Wake Foil eine Stand-Up Paddle täispuhutavad me toimetame! Sroka veesport julge teeb tarneid kogu maailmas.

Wingfoil foil sup kite estonie

Tänu oma 3794 km pikkusele rannajoonele ja enam kui 1400 järvele on teil võimalik harjutadaWing Foil, Kite Foil, Stand-Up Paddle, SUP Foil, Surf Foil, eestis ! Läänemerele ja Soome lahele avatud Eesti on täis tuuliseid kohti nagu: Ristna Hiiumaa saarel, kus tugev tuul lubab kogenumatel Fooliumis seilata; Mändjala või isegi Pirita ja Kakumäe (Tallinn) pakub teie harjutamiseks ideaalseid tingimusi oma väikeste lainete ja ühtlase tuulega Lohesurfi ja fooliumiga harjutamine. Kui tuult pole piisavalt, saate veega nautida oma Stand-Up Paddle, või Wake Foil (paadiga pukseeritav).

Sa elad Eestis ja otsivad a Wing Foil, Surf Foil, SUP Foil, Wind Foil, Kite Foil, Wake Foil Stand-Up Paddle täispuhutavad ? Teeme koostööd parimate rahvusvaheliste vedajatega, et tagada õigeaegne kohaletoimetamine ja kindlus, et teie pakk transporditakse heas korras. Kui elate, lubage tellimuse kättesaamiseks umbes 5–7 päeva Eesti.

Mõnda varustust on keeruline leida, olenevalt riigist, kus te asute. Anname endast parima, et meie tooted oleksid kõikjal kättesaadavad. Oletame, et soovite tiibfooliumi sisse osta

Eesti

. Teie valikud võivad olla piiratud ja teie piirkonnas saadaval olevad kaubamärgid ei pruugi kvaliteedi, hinna ega toimivuse osas sobida otsituga. Selle nimel, et pakkuda teile parima hinnaga kvaliteedi valikut, töötame selle nimel, et meie valik oleks kättesaadav kõikjal maailmas.

Kui soovite osta Eestist tiibkile, surfifooliumi, lohefooliumi, püstijala, võite loota meie rahvusvahelisele kogemusele ja asjatundlikkusele lauaspordimaailmas, et garanteerida teile toodete parim kvaliteet ja teenused.

Võtke meiega ühendust aadressil contact@srokacompany.com, teie käsutuses on prantsuse ja inglise keelt kõnelevad nõustajad!

Võta osa seiklusest #Besroka


„Mõni elab oma unistust ja teine ​​unistab oma elu, ma olen osa esimesest grupist“

. – Bruno SROKA

Euroopa tsoon:

 

 

SROKA FIRMA TARNEB TEILE: